Vacature ingevuld! Administratieve frontdesk assistent(e).

Versterking voor ons team.

Wil jij deel uitmaken van een groeiend en creatief team in Tienen? Ben jij een administratieve duizendpoot met zeer veel gevoel voor details, cijfers, afspraken en planning? Hou je er van om onze bezoekers te ontvangen met een heerlijke tas koffie en hen thuis te laten voelen in onze showroom?

Neem dan even de tijd om onderstaande vacature even door te nemen en vooral te reageren via mail, Facebook pagina of nog efficiënter … de telefoon +3211234567.

Word jij mijn nieuwe collega?

James Vanhoegaerden – Office dog

Ben jij de persoon, die wij zoeken?

Ons team is op zoek naar versterking met een hart voor administratieve ondersteuning en onthaal. Je geeft rechtstreekse ondersteuning aan directie en de rest van je collega’s. Begrippen als initiatief, verantwoordelijkheid en teamwork schrikken je niet af. Je bekijkt een grondige administratie van verschillende bedrijven onder één koepel, eerder als een uitdaging dan als last? Je begrijpt het belang van een duidelijke communicatie en strakke planning in de organisatie van zeer kwalitatieve projecten.

Communicatie en gevoel? Je voelt klanten aan als een deel van het team. Geen wij en zij, maar je doet er alles aan om hen een fijn bezoek aan de showroom te laten ervaren. Je ontvangt hen met een heerlijke tas koffie en zorgt ervoor dat hun afspraken perfect matchen met de agenda’s van uw collega’s. Je zorgt er ook voor dat een duidelijke en professionele communicatie via telefoon of email het vertrouwen van onze klanten alleen maar laat toenemen.

Mijn dag is ongetwijfeld veel zwaarder dan die van mijn collega’s. Af en toe een vriendelijk woord, een streling over mijn super schattige kop of een ontspannende trap tegen mijn tennisbal, is natuurlijk een plus!

James Vanhoegaerden – Office dog, met de zwaarste job van het team

Praktische invulling

 • M of V
 • Ervaring als administratief bediende
 • Kennis van office managementsystemen
 • Zeer goede kennis MS office
 • Aandacht voor detail en probleemoplossende expertise
 • Zeer goede geschreven en mondelinge communicatie skills
 • Goed voorkomen
 • Vloeiend spreken (Nederlands, Frans, Engels)
 • Assertief & vriendelijk
 • Empathisch
 • Stressbestendig
 • Organisatievermogen
 • Ordelijk
 • Teamplayer

Overtuigd of geprikkeld?

Wij zijn ambitieus en willen groeien. Ben je overtuigd dat dit de perfect uitdaging is voor jou of wil je hierover van gedachten wisselen, aarzel niet en neem contact op. Overtuig ons van je empathie en vlotte pen of babbel en wordt deel van dit fantastisch team.

Neem dan even de tijd om onderstaande vacature even door te nemen en vooral te reageren via onze website, Facebook pagina of nog efficiënter … de telefoon.

Menu