Installateur

Versterking van ons team.

Wil jij deel uitmaken van een groeiend en creatief bedrijf in Tienen? Ben jij een installateur met 2 rechterhanden en zeer veel gevoel voor details, afwerking en techniciteit? Hou je er van om onze klanten blij te maken met een feilloze montage, zelfs op de meest onmogelijke en uitdagende plekken? Onze klanten wensen een perfecte, door experten gemonteerde, raamdecoratie. Rij jij hier vlot met je strak ingerichte DP bestelwagen heen?

Neem dan even de tijd om onderstaande vacature door te nemen en vooral te reageren via mail, Facebook pagina of nog effici├źnter … de telefoon ++32 (0)16 811 163.

Word jij mijn nieuwe collega?

James, de Border Collie – Office dog

Ben jij de persoon, die wij zoeken?

Ons team is op zoek naar versterking met een hart voor raamdecoratie en installatie. Je werkt rechtstreeks met enkele collega’s aan zeer uitdagende en kwalitatieve interieurinrichting. Begrippen als zelfstandig werken, verantwoordelijkheid, oplossingsgericht denken en teamwork schrikken je niet af. Jij weet precies hoe raamdecoratie opgehangen moet worden, ├│f je wil dit heel graag leren! Je hebt een vlotte babbel en doet net dat beetje meer om de klant blij te maken, al moet je daarvoor enkele meters de ladder op. Electrische aansluitingen, vormen geen probleem voor jou. En je zorgt voor een gestructureerde en georganiseerde werkomgeving, in het magazijn, je bestelwagen en vooral bij de klant. Door jouw twee rechterhanden en technisch inzicht is een klus zo geklaard!

Mijn dag is ongetwijfeld veel zwaarder dan die van mijn collega’s. Af en toe een vriendelijk woord, een streling over mijn super schattige kop of een ontspannende trap tegen mijn tennisbal, is natuurlijk een plus!

James, de Border Collie – Office dog, met de zwaarste job van het team

Praktische invulling

 • M of V
 • Ervaring als installateur of ontzettend geboeid door techniek
 • Aandacht voor detail en probleemoplossende expertise
 • Ruimte voor ontwikkeling en doorgroei binnen de organisatie
 • Goede mondelinge communicatie skills
 • Goed voorkomen
 • Spreken (Nederlands, Frans)
 • Assertief & vriendelijk
 • Empathisch
 • Stressbestendig
 • Organisatievermogen
 • Ordelijk
 • Teamplayer

Overtuigd of geprikkeld?

Wij zijn ambitieus en willen groeien. Ben je overtuigd dat dit de perfect uitdaging is voor jou of wil je hierover van gedachten wisselen, aarzel niet en neem contact op. Overtuig ons van je empathie en vlotte pen of babbel en wordt deel van dit fantastisch team.

Menu