Interieurarchitect(e)

Versterking van ons team.

A soul for every space. Dit is wat wij creëren voor onze B2B en B2C klanten. Als creatief talent met een passie voor indoor en outdoor inrichting ben jij het aanspreekpunt voor onze klanten. Je geeft het nodige advies omtrent interieur- en exterieurinrichting, zowel voor nieuwbouw als renovatieprojecten. Met de nodige professionele commerciële flair verzorg je de communicatie, de offertes, de besprekingen, de opvolging en de afronding van de verkoop voor onze klanten, bij hen thuis of in onze showroom. Door je organisatorische en technische skills ontzorg je onze klanten tijdens hun inrichtingsproces.

Word jij mijn nieuwe collega?

Super, de Border Collie – Office dog

Ben jij de persoon, die wij zoeken?

Ons team is op zoek naar versterking met een hart voor interieurinrichting en raamdecoratie. Je werkt rechtstreeks met enkele collega’s aan zeer uitdagende en kwalitatieve interieurinrichting. Begrippen als zelfstandig werken, verantwoordelijkheid, oplossingsgericht denken en teamwork schrikken je niet af. Je hebt een vlotte babbel en doet net dat beetje meer om de klant blij te maken, al moet je daarvoor enkele meters de ladder op.

Mijn dag is ongetwijfeld veel zwaarder dan die van mijn collega’s. Af en toe een vriendelijk woord, een streling over mijn super schattige kop of een ontspannende trap tegen mijn tennisbal, is natuurlijk een plus!

Super, de Border Collie – Office dog, met de zwaarste job van het team

Wat wij van jou verwachten?

 • Je hebt bij voorkeur een Master interieurarchitectuur, Bachelor interieurarchitectuur of Bachelor interieurvormgeving.
 • Je passie voor design, nieuwe trends en inrichting trigger je steeds opnieuw door beursbezoeken, vakliteratuur enz
 • Je verkoopt vanuit je hart maar toch ben je ook resultaat gedreven
 • Je bent klant-minded, flexibel en zaterdagwerk is logisch evenals mogelijke afspraken ’s avonds.
 • Je hebt ervaring met ontwerpen van volledige interieurs en dit met de nodige kennis van tekenprogramma’s.

Wat mag jij van ons verwachten?

 • Een boeiende voltijdse job met ruimte voor initiatief en ontwikkeling
 • Een verscheidenheid aan projecten, van kleinschalig tot zeer exclusief.
 • Een professionele werkomgeving met warme collega’s
 • Een mooi loonpakket met mogelijks extra voordelen volgens inzet en capaciteiten
 • Een knappe werkomgeving in onze groeiende familiezaak opgericht in 1932.
 • Onmiddellijke indiensttreding

Overtuigd of geprikkeld?

Wij zijn ambitieus en willen verder groeien. Ben je overtuigd dat dit de perfect uitdaging is voor jou of wil je hierover van gedachten wisselen, aarzel niet en neem contact op. Overtuig ons van je empathie en vlotte pen of babbel en wordt deel van dit fantastisch team.

vacatures

Menu